Fokus na novim liderima

fokus-na-novim-liderimaMladi predstavljaju buduće nosioce našeg društva, a budućnost društva zavisi od njihovih vrednosnih odabira.

Program „Fokus na novim liderima“ održava se treću godinu za redom. Fokus je na razvijanju karakternih osobina studenata kao ključnog faktora za kvalitetno liderstvo, usmeravanju ka pravim vrednostima koje utiču na formiranje integriteta i obuci u veštinama koje su neophodne za svakog mladog lidera. Takodje ovaj trening ima za cilj da podstakne mlade, kao buduće nosioce našeg društva, da preuzmu aktivnu ulogu u razvoju svojih lokalnih zajednica i na taj način doprinesu razvoju svojih liderskih veština.

Teorijski deo:  6. – 27 mart 2015, 10 dana, 15 tema, 9 predavača, 50 – 60 sati obuke

Praktični deo:  April i Maj 2015 - “Ljubav u akciji” projekti. Polaznici projekta prave plan i satnicu

Lični rad:  Maj – Jun 2015 - koučing sa stručnim osobama (po izboru)
Sertifikat o završenoj obuci


Prijava traje do 28. Februara 2015. Broj mesta je ograničen i brzo se popunjava, prijavite se na vremePRIJAVA za projekatOVDE .

Predavači  koji su angažovani na projektu su profesionalci iz Srbije i inostranstva (psiholozi/psihoterapeuti/edukatori; ekonomisti; PR menadžeri; menadžeri; ljudi iz sveta biznisa i koučinga) O predavačima OVDE

Teme za predavanja i radionice:  Karakter i integritet, Srce lidera, Razlika između lidera i menadžera, Emocionalna pismenost, Facijalna ekspresija emocija, Personalni marketing i javni nastup, DISC test, Upravljanje vremenom, Plan ličnog razvoja, Projektni menandžment…Više o temama OVDE

Pored teorijskog dela organizuje se i praktičan rad (u malim grupama), koji je usmeren na osmišljavanje i realizaciju projekata za svoju lokalnu zajednicu, s ciljem podsticaja razvoja društvai promociju pravih vrednosti.  Više o akcijama OVDE